ایرانووب

درباره ایرانووب

ایرانووب یک وب سایت خدماتی، آموزشی و فروشگاهی است که در زمینه ابزارها و تکنیک های طراحی و توسعه وب سایت فعالیت دارد.

شاخه فعالیت

در ایرانووب، وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند، به عنوان شاخه اصلی فعالیت انتخاب شده است و در همین راستا به ارائه پوسته ها، افزونه ها و آموزش های مرتبط با طراحی و توسعه وب سایت های مبتنی بر وردپرس پرداخته می شود. علاوه بر این، در ایرانووب مطالب آموزشی در شاخته های برنامه نویسی به زبان های Python و PHP و تکنیک های مرتبط با آنها و همچنین مطالبی در زمینه بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجو بیان می شود.

فروشگاه

ایرانووب دارای یک فروشگاه مجازی است که در فازهای مختلف آن انواع پوسته ها، افزونه ها و فایل های آموزشی ارائه خواهد شد. علاوه بر این، ایجاد یک فروشگاه مجازی برای طراحان و توسعه دهندگان وب جهت ارائه و فروش محصولات خود در برنامه فروشگاه ایرانووب در نظر گرفته شده است.

نقد و بررسی

در بخش نقد و بررسی ایرانووب، به بررسی، ارائه راهکار و امتیازدهی به طراحی و مباحث فنی وب سایت ها پرداخته می شود که می تواند در بهبود سطح خدمات این وب سایت ها مفید واقع شود. همچنین مطالب این بخش می تواند به عنوان منبعی برای آموزش، یادگیری و ارتقای دانش مورد استفاده واقع شود.

کسب و کار

در این بخش به راه کارها و نکات کلیدی در راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی می پردازیم و با ارائه روش ها، بیان مباحث و بحث در مورد ابزارهای کسب و کار آنلاین، سعی در یاری رسانی به فعالان و تازه کارهای این حوزه داریم.