فروشگاه اینترنتی خود را داشته باشید

با راه اندازی فروشگاه اینترنتی کسب و کار آنلاین خود را تضمین کنید

با راه اندازی فروشگاه اینترنتی هیچ محدودیتی، مانع از فروش و کسب درآمد شما نخواهد شد

سریع

تحویل فروشگاه از 3 تا 5 روز

استاندارد

فروشگاه استاندارد با امکانات دلخواه

پشتیبانی

یک ماه پشتیبانی فنی رایگان

هزینه

هزینه مناسب و مقرون به صرفه

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در کوتاه ترین زمان

با توجه به گسترش روز افزون تمایل به خرید اینترنتی و مزایای آن، فروشگاه اینترنتی یکی از ملزومات کسب و کارهای موفق به حساب می آید. همچنین با وجود شرایط حاصل از کرونا و با توجه به شرایط اقتصادی کشور، دستیابی به مشتریان در سراسر کشور یک امتیاز ویژه برای کسب و کارها محسوب می شود.

فروشگاه اینترنتی چیست

فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین محصول، برای بسیاری از افراد زمینه کسب درآمد و ارتقا کسب و کار را فراهم آورده است. در یک فروشگاه آنلاین، فروش محصولاتی نظیر کیف و کفش و لباس تا فروش انواع فایل و حتی فروش خدمات به مشتریان، بدون نیاز به مراجعه مشتری و در کوتاه ترین زمان انجام می پذیرد. همچنین به دلیل عدم وجود محدودیت در ارائه کالا، فروشگاه آنلاین یک امتیاز ویژه برای کسب و کارهای بزرگ محسوب می شود که طرفیت بالایی برای رشد و سودآوری دارد.

چرا فروشگاه اینترنتی

در حال حاضر با وجود بحث هایی در مورد مسدود یا محدود سازی شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام که منبع درآمد بسیاری از کسب و کارهاست، بهترین و تنها جایگزین، داشتن یک فروشگاه اینترنتی است. فروشگاه اینترنتی به دلیل فعالیت در داخل و استفاده از زیرساخت داخلی، شامل هیچگونه محدودیتی نیستو علاوه بر این، امکانات یک فروشگاه اینترنتی بسیار بیشتر از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام است.

مزیت فروشگاه آنلاین نسبت به اینستاگرام

در یک فروشگاه آنلاین امکان ارائه انواع محصولات فیزیکی و دیجیتال وجود دارد. امکان ارائه پشتیبانی مستقیم، پرداخت از طریق درگاه های بانکی، امکان پیگیری سفارشات و مدیریت موجودی از ویژگی های جذاب یک فروشگاه اینترنتی است که در شبکه های اجتماعی وجود ندارد.

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی

هزینه های راه اندازی و نگه داری یک فروشگاه اینترنتی را میتوان یکی از دلیل عدم تمایل کسب و کارهای کوچک به این نوع روش کسب درآمد دانست. همچنین پیچیدگی بیشتر نسبت به شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام تا حدی کسب و کارها را از استفاده از این نوع فروش، دور کرده است. اما با وجود خطرات پیش روی کسب و کارها در شبکه های اجتماعی، نظیر مسدود سازی و یا اخذ مالیات های سنگین، ادامه فعالیت از طریق یک فروشگاه اختصاصی ضروری ترین اقدام یک کسب و کار در این مقطع زمانی به شمار می رود.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

ما در ایرانووب یک فروشگاه اینترنتی با تمام امکانات مورد نظر شما را در کوتاه ترین زمان و با هزینه مناسب ارائه می کنیم. استفاده از بهترین قالب های فروشگاهی و با امکانات ویژه، امکان ساخت انواع صفحات دلخواه، امکان پرداخت مستقیم بانکی، مدیریت آسان به همراه تجزیه و تحلیل فروش، ارائه گزارشات و محاسبه دقیق میزان درآمد و همچنین راحتی و سرعت در خرید محصول بخشی از امکانات فروشگاه آنلاین ارئه شده توسط ایرانووب است.

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

پشتیبانی فروشگاه های اینترنتی، پس از راه اندازی فروشگاه، مهمترین نیاز صاحبان کسب و کارهاست. در ایرانووب علاوه بر پشتیبانی فنی رایگان یک ماهه، پشتیبانی در زمینه بهینه سازی، پاسخ به سوالات و رفع مشکلات فروشگاه نیز ارائه می شود. پشتیبانی از طریق تلگرام، واتساپ و به صورت تلفنی امکان پذیر است.

تماس و مشاوره رایگان

جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید