• home خانهkeyboard_arrow_left
  • محصولاتkeyboard_arrow_left
  • پوسته مجله خبری مگانو، محصول جدید ایرانووب منتشر شد

پوسته مجله خبری مگانو، محصول جدید ایرانووب منتشر شد

معرفی قالب خبری مگانو

مگانو یک پوسته مجله خبری وردپرس است که بر پایه پوسته آغازین Components و فریمورک Bootstrap 3 ساخته شده است. مگانو از ویژوال کامپوزر پشتیبانی می کند و می تواند آن را به هر شکل دلخواهی مدیریت نمود. همچنین مگانو از ووکامرس جهت ساخت فروشگاه اینترنتی پشتیبانی می کند.

سیستم امتیاز دهی، افزونه های کاربردی نمایش مطالب و تبلیغات، سیستم طرفداری از مطالب، باکس دانلود و اشتراک گذاری مطالب، برخی از امکانات این پوسته است. پوسته مگانو از افزونه OptionTree جهت ساخت بخش تنظیمات و از فونت زیبای IranSans نسخه ۵ جهت نمایش متون بهره می برد.

کیفیت

در توسعه پوسته مگانو، کیفیت به عنوان هدف اصلی در نظر گرفته شده است؛ لذا در این زمینه مگانو در سطح بالایی قرار گرفته است. با تست های انجام شده از طریق اعتبارسنج های کنسرسیوم جهانی وب (W3C)، استایل و ساختار کدنویسی مگانو بدون هیچگونه خطا یا اخطار، خدمت کاربران محترم ارائه شده اند.

کارایی

ساختار قرار گیری المان ها و همچنین هماهنگی با ساختارهای توصیه شده توسط موتورهای جستجو، باعث شده تا مگانو از نظر کارایی و بهینه بودن برای موتورهای جستجو (SEO)، از امتیاز قابل قبولی برخوردار باشد.
رعایت چینش المان ها، ترتیب تگ ها، پیروی از ساختارها و مواردی نظیر Structured Data، مگانو را به یک پوسته کارا تبدیل کرده است

واکنشگرا

مگانو یک پوسته کاملا واکنش گراست که برای استفاده در موبایل، تبلیت و کامپیوتر بهینه شده است. در طراحی مگانو به دستگاه های موبایل توجه ویژه شده است.

سرعت پوسته

مگانو با بهره گیری از کدنویسی استاندارد و پشت سر گذاشتن بررسی ها و بهینه سازی های متعدد، موفق به کسب امتیاز قابل قبولی در تست هایی نظیر GTMetrix شده است.

مگانو با بهره گیری از ساختار منسجم در کنار بهره گیری از افزونه های مناسب، امتیازات قابل قبولی در تست سرعت گوگل دریافت نموده است.

بیشتر بخوانید  راهنمای تغییر استایل بخش دانلود در پوسته مگانو

مشاهده پیش نمایش:

صفحه اصلی – بلاگ | صفحه اصلی – صفحه ساز

2 دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر
    چه طوری اون قسمت پایین فوتر قالب خبری مگانو ایکن و نوشته : طراحی شده توسط ایرانووب.کام را پاک کنیم ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

keyboard_arrow_up
close